Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Programma

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
18 mei 18:30 Nieuwerkerk JO9-3 Capelle JO9-1
18 mei 19:00 SVS JO17-2 Capelle JO17-3
18 mei 19:00 Capelle JO13-1 Sparta (AV) JO13-2
18 mei 19:30 Barendrecht JO19-5 Capelle JO19-2
18 mei 20:00 Blijdorp 6 Capelle 13
21 mei 8:30 Capelle JO17-4 DRL JO17-1
21 mei 8:30 Capelle JO14-1 sv Poortugaal JO14-1JM
21 mei 8:30 CVV Zwervers JO11-2 Capelle JO11-1
21 mei 8:30 Schoonhoven JO10-2 Capelle JO10-1
21 mei 8:30 Capelle JO9-1 FC IJsselmonde JO9-1
21 mei 8:30 Binnenmaas, FC JO9-2 Capelle JO9-2
21 mei 9:00 XerxesDZB JO13-1 Capelle JO13-1
21 mei 9:45 Capelle JO10-2 Spirit JO10-3
21 mei 10:00 Excelsior R. JO12-2 Capelle JO12-1
21 mei 10:00 SVS JO9-3JM Capelle JO9-3
21 mei 10:15 Capelle JO19-3 Nieuwerkerk JO19-3
21 mei 10:30 Noordwijk 2 Capelle 2
21 mei 10:30 Capelle JO15-1 Alexandria'66 JO15-2
21 mei 11:00 Schoonhoven JO15-4 Capelle JO15-2
21 mei 11:45 Overmaas 2 Capelle 3
21 mei 12:15 Capelle 8 HOV/DJSCR 3
21 mei 12:15 Capelle JO17-1 SC Feyenoord JO17-2
21 mei 12:30 DCV JO17-1 Capelle JO17-3
21 mei 13:00 Dilettant 7 Capelle 14
21 mei 14:00 VVOR JO19-1 Capelle JO19-2
21 mei 14:15 Capelle 6 Dilettant 4
21 mei 14:15 Capelle 7 CKC 3
21 mei 14:30 Zwervers, IJVV de 35+2 Capelle 35+1
21 mei 14:30 RVVH 6 Capelle 13
21 mei 14:30 DONK JO17-1 Capelle JO17-2
21 mei 14:45 Spirit 7 Capelle 10
21 mei 15:00 Groeneweg 3 Capelle 4
21 mei 15:15 Blijdorp 3 Capelle 9
21 mei 15:15 HBS JO19-1 Capelle JO19-1
21 mei 16:15 Capelle 11 Neptunus-Schiebroek 4
21 mei 16:15 Capelle 12 Berkel 7
26 mei 14:30 ARC Capelle 1
28 mei 10:00 CKC JO15-1 Capelle JO15-1
28 mei 10:30 Capelle 2 Rijnvogels, fc 2
28 mei 10:30 Capelle JO19-1 VELO JO19-1
28 mei 11:45 Nieuwerkerk JO14-2 Capelle JO14-1
28 mei 12:00 NOCKralingen 3 Capelle 6
28 mei 12:00 Coal 2 Capelle 7
28 mei 12:00 Blijdorp 4 Capelle 8
28 mei 12:30 Slikkerveer JO17-1 Capelle JO17-1
28 mei 12:45 Capelle 10 Nieuwerkerk 4
28 mei 13:00 AGE-GGK 3 Capelle 12
28 mei 14:00 Alexandria'66 4 Capelle 5
28 mei 14:30 Capelle 1 Achilles '29
28 mei 14:45 Capelle 14 BVCB 10
28 mei 16:45 Capelle 13 Zwervers, IJVV de 5
4 jun 9:30 Capelle JO15-2 Moordrecht JO15-1
4 jun 9:30 Capelle JO12-1 TOGB JO12-1
4 jun 9:30 Capelle JO8-2 Sportlust '46 JO8-6JM
4 jun 11:00 Capelle 3 Egelantier Boys, de 3
4 jun 11:00 Capelle 11 CVV Zwervers 5
4 jun 11:30 BVCB 2 Capelle 2
4 jun 12:00 HOV/DJSCR 7 Capelle 10
4 jun 13:00 Capelle 35+1 FC IJsselmonde 35+1
4 jun 13:00 Capelle 4 Swift Boys 3
4 jun 14:30 DUNO D Capelle 1
4 jun 15:00 Smitshoek 9 Capelle 13
4 jun 16:15 Aeolus 4 Capelle 14
11 jun 11:00 Capelle 3 Smitshoek 5
11 jun 11:00 Capelle JO15-2 CKC JO15-2
11 jun 13:00 Capelle 4 Hillegersberg, vv 3
11 jun 13:00 Capelle 13 Smitshoek 9
11 jun 13:15 CVV Zwervers 6 Capelle 10
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!